Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Krzywcza

Jestes tutaj: Strona główna  »  AktualnościKomunikaty, obwieszczenia i ogłoszenia   »   Zawiadomienie o obsadzeniu mandatów na członków Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Okręgu Wyborczym nr 98 w Krzywczy bez przeprowadzenia głosowania

Zawiadomienie o obsadzeniu mandatów na członków Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Okręgu Wyborczym nr 98 w Krzywczy bez przeprowadzenia głosowania

Okręgowa Komisja Wyborcza w Krzywczy zawiadamia wyborców Okręgu Wyborczego nr 98 o obsadzeniu mandatów na członków Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Przemyślu w Okręgu Wyborczym nr 98 w Krzywczy bez przeprowadzenia głosowania, ustalonego na dzień 24 września 2023 r.

Okręgowa Komisja Wyborcza w Krzywczy podjęła decyzję o obsadzeniu mandatów bez przeprowadzenia głosowania ponieważ w terminie do 04.09.2023 r. zarejestrowano 2 kandydatów, co oznacza, że liczba zgłoszonych i pozytywnie zweryfikowanych kandydatów jest równa liczbie mandatów do obsadzenia.

Zgodnie z powyższym w dwumandatowym Okręgu Wyborczym nr 98 w Gminie Krzywcza w powiecie przemyskim członkami Rady Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Przemyślu zostali Piotr Gierula i Krzysztof Minorowicz.